O nas
_

Informacja o naszej działalności

Nasze pierwsze przedszkole przy Irving Park i Austin w Chicago otworzyliśmy w początkach 2005r.  W 2009 roku udało nam się otworzyć obecną lokalizację w Schiller Park, która w tym roku obchodziła 12 rocznicę istnienia. Nasze przedszkole Fun & Games Playschool mieści się w dużym, przestronnym budynku przy ulicy Irving Park i posiada własny, ogrodzony, bezpieczny plac zabaw, z którego korzystamy przez cały rok, jak tylko pozwala na to pogoda. Powierzchnia placu zabaw dla dzieci wyłożona jest warstwą miękkiej gumowej wykładziny chroniącej dzieci przed urazami.

W środku budynku znajdują sie 3 przestrzenne i jasne sale, które umożliwiają nam prowadzenie zajęć plastycznych, rytmicznych i edukacyjnych dla dzieci od 2 do 6 lat.

Posiadamy również licencję dla dzieci starszych, tzw. szkolnych, czyli do 12 roku życia. W okresie pandemii oferujemy dla nich klasę e-learning. Cały zeszły rok klasa e-learning liczyła 15 uczniów, którzy uczesniczyli w zajęciach on-line pod opieką i nadzorem dwóch nauczycielek.

Nasze przedszkole wyposażone jest w komercyjną kuchnię, w której przygotowujemy każdego dnia świeże posiłki.  Jakość i wartości odżywcze serwowanych posiłków jest monitorowana kilka razy do roku przez Illinois State Board of Education.